KLİMA SERVİSİ

Ayaz Teknik Klima Teknik Servis Klima bakım, bursa klima montaj, klima arıza, klima tamiri, sökme takma, Klima gazı, yer değişimi, klima tamir, klima montajı, klima filtre temizliği ve klima arıza konusunda bakım hizmetleri.

Bursa Klima Servisi Ayaz Teknik Telefon : 0555 00 944 00

Bursa Klima Servisi Markalar

Bursa Klima Teknik Servisi

Bursa’da ki Klima Servisleri içerisinde en iyi Bursa Klima Servisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Ayaz Teknik Klima Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak adına çalışmalarına sorunsuz devam etmektedir.

Bursa Klima Servis Hizmeti

Bursa Klima Servisi olarak en kısa sürede size ulaşıp sorunlarınızı en titiz ve dikkatli bir şekilde hallediyoruz. En kaliteli hizmeti en ucuz Bursa Klima Servisi fiyatları ile sunmaya çalışıyoruz. Böylece sizlerde bütçenizi zorlamadan klima servisi hizmeti almış oluyorsunuz.

Bursa Klima Teknik Servisi olarak, Tüm marka Klima Servis hizmetlerini en iyi şekilde yaparken müşterilerimizin zor durumda kalmaması için hızlı bir şekilde size hizmet sağlayarak en iyi Usta Klimacı olma hedefi doğrultusunda hareket ediyoruz.

Klima cihazları iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır.

Klima montajı, teknik servisi, ve her türlü arıza durumunda bizi 7/24 arayabilirsiniz. Bursa Klima Servisi Ayaz Teknik Telefon : 0555 00 944 00

bursa klima teknik servis

Her Marka ve Model Duvar Tipi Klima- Tavan Tipi Klima- Yer Tipi Klima- Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların Klima Tamiri, Bakımı ve Montaj Servisinde Hizmet Sunmaktayız.

Klima, hayatımızın sorunsuz şekilde devam etmesi adına önemli ihtiyaçtır. Hem yazın hem de kışın klimadan faydalanmaktayız. Soğuk ve sıcağı en güzel şekilde ortama yayabilen klimaların bozulması zor durumda kalmanıza neden olacaktır. Bu yüzden klimaların aksatılmadan düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Klimalarda en çok dikkat edilen hususlardan birisi de hava filtresinin değişmesi olacaktır. Çünkü hava filtresinde toz ve kir birikimi meydana gelmektedir. Bu durum doğal olarak verim düşüklüğüne yol açmaktadır. Yeteri kadar ısı ya da soğuğun ortama yansımasını engelleyecektir. Sizleri zor durumda bırakmaması adına bakım ve onarım işlerinin sorunsuz şekilde yapılması gerekir.

Klima Bakımında Neler Yapılır?

Klima bakımında sırasıyla tüm kontroller yapılmaktadır. Hiçbir klima donanımın atlatılmadan kontrol edilmesi gerekir. Klima servis ekibi tarafından, klimanızın her yeri incelenmektedir. Bu sayede arızanın neyden kaynaklı olduğu görülür. Bursa klima servisi tarafından şu hizmetleri alabilmeniz mümkün olacak. Buna göre;

-Hava filtresinin temizlenmesi
-Dört yollu vana kontrolünün yapılması
-Isıtma ve soğutma fonksiyonel kontrolünü yapma
-İç ünite ve fan temizliği
-Kompresör akım kontrolünü yapma

Cihazın hem dış hem de filtresinin temizliğinin yapılması gerekir. Klimaların arıza sorunlarını ortaya çıkarmaması adına 6 ayda bir düzenli kontrollerini yaptırmalısınız. Böylelikle daha büyük masrafların ortaya çıkmasını engellemiş olursunuz.

Klima kullanımına bağlı olarak da arıza problemleri ortaya çıkabilir. Bu tür arıza sorunlarıyla karşılaştığınız zaman mutlaka Bursa klima servis yoluna başvurmalısınız. Özellikle klimanın hava filtresinde toz ve kir birikimleri olabilir. Klimanızın verimli şekilde çalışmasını engelleyecektir. Klimanız daha iyi şekilde çalışmak adına daha fazla enerji sarf edecektir. Hava filtrelerinin 15 günde bir temizliğinin yapılması gerekir. Alacağınız garantili hizmetler sonrasında artık klimalarınızın daha verimli şekilde kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Klimanız çalışılmayacak noktaya geldiği zaman ise tamir yoluna başvurulmaktadır. Bazen parçalarda arızalar meydana gelebiliyor. Böyle anlarda parça değişimi yapılması gerekir. Fakat parça değişimi yaparken orjinal parçaları kullanmak önemlidir. Bu sayede klimanız yeniden kaldığınız yerden çalışmaya devam etmiş olacaktır. Tekrardan eski peformansını geri kazanmaya başlayacaktır. Aralıklı olarak Bursa klima bakım yoluna başvurmanız doğru olacaktır. Bu sayede son teknoloji klimalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Klima Gazı Kontrolü

Gaz basıncının da mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Gaz eksikse klima defrosta girme sıklığı daha fazla artmaya başlayacaktır. Klima gazı dolumu gibi durumların yapılması için mutlaka profesyonel ellerden yardım almanız gerekir. Klima gazını kendi başınıza yapmaya çalışmanız başınıza daha büyük sorunların açılmasına neden olabilir. Bu yüzden işin ehli olan Bursa klima teknik servis ekibinden destek alabilirsiniz.

Klima Servisi Fiyatları

Cebinden çok fazla para çıksın istemeyen vatandaşlarımız daha fazla erteliyor. Bu durumda ilerleyen zamanlarda daha büyük problemlerin çıkmasına neden oluyor. Bu yüzden çok fazla zaman kaybı yapmadan mutlaka bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Klimanızı eğer ki geciktirmeden erken şekilde kontrol ettirirseniz daha tasarruflu olacaktır. Aksi takdirde masraflarınız artmaya başlayabilir. Klima servisi Bursa ilinde de 7/24 aktif şekilde devam ediyor. Buna göre ne zaman isterseniz isteyin klima bakım çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlar ile klima bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Üstelik hangi marka ve modele ait olursa olsun klima servis hizmeti veriliyor. Bursa klima arıza tespiti yapıldıktan sonra hemen onarımı yapılmaya başlanıyor.

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Klima bakımının ne zaman yapılması gerektiğini mutlaka bilmelisiniz. Çünkü uzun süre klima bakımı yapılmaz ise cihazınızdan iyi bir performans beklemeyin. Cihazın sağlıklı şekilde kullanılması için çok fazla gecikmeden bakımın yapılması gerekir. Klima bakımının işin ehli tarafından yapıldığını söyleyebiliriz. Bakım sırasında ise cihazın tüm değerleri kontrol edilmektedir.

Özellikle cihazın iç temizliği yapılmaktadır. Bakımın ne zaman yapılacağı bir başka merak edilen konulardan birisidir. Cihazın tüm parçaların değerleri son derece dikkatli olarak kontrol ediliyor. Ardından klimanın pervane temizliği yapılıyor. Tüm bakım çalışmaları yapıldıktan sonra ise yeniden yüksek verimlilikte çalışma performansı göstermektedir. Bu konuda profesyonel ekip tarafından kaliteli şekilde hizmet verilmektedir. Klimanızda arıza durumları yaşanırsa tek yapmanız gereken ise başvurmak olacaktır. Bazen arıza olmasa bile verimsiz şekilde çalışabiliyor. Verimi yeniden arttırmak adına bakım gerekebilir. İşte böyle anlarda hemen klima isi yapan uzman ekibe başvurmanız gerekir.