KOMBİ SERVİSİ

Bursa kombi servisi Ayaz Teknik, kaliteli ve hızlı işçiliği ile hizmetlerinde fark atıyor! Tüm marka kombilerin bakım, tamir ve tüm servis işlerini itina ile yapıyoruz.

Markası ne olursa olsun kombinizde çıkan tüm arızalarda çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Bir telefonla geliyor hızlı bir şekilde sorununuza çözüm üretiyoruz.

Bursa’nın tüm ilçelerine hizmetimiz vardır. Bursa Nilüfer kombi servisi, Bursa Osmangazi kombi servisi, Yıldırım, Mudanya, Gürsu, Kestel tüm ilçelerde hizmetinizdeyiz. Yıldırım kombi tamir servisi, Yıldırım kombi servisi gibi aramalar yapan müşterilerimiz bizlere ulaşıp kaliteli hizmetlerimizden faydalanıyorlar. Sizlerin de Yıldırım kombi tamir servisi arayışınız varsa bize ulaşın.

Ayaz Teknik iletişim 0555 00 944 00

Evlerde ve ya iş yerlerinde ısınma sorunu kombilerle ortadan kaldırılmaktadır. Aynı zamanda sıcak su ihtiyacını da karşılayan kombiler yazları da kullanılmaktadır. Bu cihazların bakım ve onarımını teknik servisler yapmaktadır. Evler ve iş yerleri için önem taşıyan bu aletin bakım ve onarımını Bursa ili ve ilçeleri için bursa kombi servisi olarak Ayaz Teknik Servis yapmaktadır. Ayaz Teknik Servis bursa kombi bakım konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bu önemli cihaz bursa kombi servisi ve bursa kombi arıza onarım merkezinde tamir edilmektedir. Bu cihazın ömrü bursa kombi teknik servis sayesinde uzatılabilmektedir. Yetkili servis olan kombi servisi bursa ilinde marka ve ya model fark etmeden bütün kombi cihazlarının bakımını ve onarımını yapmaktadır. Kombi eğer uzun yıllardır kullanılmışsa belli aralıklarla teknik servis kontrolü yapılmalıdır.

Kombi Teknik Servisinden Nasıl Faydalanılır?

Ayaz Teknik Servisten faydalanabilmek için ilk yapılması gereken servis ile iletişime geçmektir. Bursa kombi servisi Ayaz Teknik gerekli işlemleri belirleyerek yapacaktır. Kombi bozulduktan sonra servisle iletişime geçmek yerine, bozulmadan önce bakım yaptırmak daha az maliyetli olacaktır. Sadece ikinci el kombilerin bakıma gereksinim duyacağı algısı yanlıştır. Sıfır ürünlerinde bakıma ihtiyacı olabilmektedir. Kış ayları gelmeden kombinin bakımını yaptırmak kışın olabilecek sıkıntıları önlemektedir. Bazen tedbirlerin alınmış olması kombiyi çalıştırmak için yeterli olmayabilir ve kombi bozulabilir. Yeni kombi alacak kişiler teknik servislerden bilgi alabildikleri gibi kinci el sağlam kombiler de bulabilmektedir.

Bursa Kombi Teknik Servis Nasıl Hizmet Vermektedir?

bursa kombi servisi

Firma kaliteli hizmet verme anlayışını güven kelimesiyle de birleştirmiştir. Yedek parça değişimleri de yapan firma değişik markaların ve modellerin yedek parçalarını bulundurmakta ve tamir etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışına sahip teknik servis bakım ve onarım konusunda yeterli bilgi birikimi ve gerekli tecrübeye sahiptir. Bu teknik servisten hizmet alabilmek için sitede bulunan iletişim numaraları aranarak cihaz hakkında bilgi verilmelidir. Firma personelleri çağrıldıkları yere gelerek sorunu çözmeye çalışmaktadır. Sorunun basit olduğu düşünülüyorsa telefonda ücretsiz bir şekilde yapılması gerekenler kişilere söylenmektedir. Kişiler yeni aldıkları kombilerin kurum işlemleri için de arayabilir ve hizmet alabilirler.

Kombilere bakım yapılmadan istenen verimi elde etmek zordur. Bakım konusunda da kesinlikle yaptığı işi bilen firmalar tercih edilmelidir. Ayaz Teknik Servis bu konuda ilk akla gelen firmadır. Adresi belirlenen yere en kısa sürede işinin ehli personellerle ve ekipmanla gidilerek kombinin iç ve ya dış bakımı yapılmaktadır. Arıza durumu yoksa bile kombilerin borularının ve filtrelerinin temizliği yapılmalıdır. Su basınç seviyesi kontrol edilmelidir. İç ve dış temizliği ve bakımı yapılan kombilerin performanslarının arttığı görülmektedir. Kombinin çalışma durumunda daha büyük sorunlar yaşanmaması için bakım işlemleri aksatılmamalıdır. Küçük işlemler için maliyetin düşük olduğu unutulmamalıdır. Problemler büyümeden ortadan kaldırılmalıdır.

Ayaz Teknik Kombi Servisi Fiyatları Nasıldır?

bursa kombi teknik servis

En düşük maliyet ile en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan firma her bütçeye hitap etmektedir. En iyi hizmeti sunan ve titizlikle çalışan servis müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. İşinde uzman kadro ve destek ekibi ile Ayaz Teknik Bursa’nın hemen hemen her yerine hizmet sunarak problemleri ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. Ayaz Teknik kombilerin onarımını, bakımını ve montajını yapmaktadır. Onarım; kombi cihazlarında zamanla iç ve ya dış kısımda problemlerin oluşmasıyla kombiden istenen performansın alınamaması durumunda yapılan işlemlerdir.

Onarım çalışmaları bir nevi tedavi çalışmalarıdır. Personeller kendileriyle iletişime geçen müşterilerin arıza kaydını oluşturduktan sonra evlere, iş yerlerine gelerek gerekli hizmeti sunmaktadır. Bakım; kombilerin bakımları düzenli olarak yapılmazsa arızalanma ve onarılamama gibi problemlere neden olmaktadır. Özellikle uzun yıllardır kullanılan kombilerin bakımları ihmal edilmemelidir. Eski ve ya yeni tüm kombilerin bakıma ihtiyaç duyacağı unutulmamalıdır. Küçük problemlerin arızalara yol açmaması için bakım çalışmalarının belli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Bakım yapılan kombilerin performansı artacak ve daha iyi çalışacaktır.

Profesyonel ekip sayesinde daha az elektrik tüketimi ile daha fazla performans gösteren kombilere erişmek mümkündür. Montaj; Ayaz Teknik Servisi çalışanları yeni alınan kombilerin montaj işlemlerini yaparak evin ve ya iş yerinin kombi için ayrılan kısmına kombi cihazını yerleştirmektedir. Ayaz Teknik Servis Bursa ilinde kombi değişim işlemlerini ve kombi yerleştirme işlemlerini de bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra vermektedir.